Odchudzanie

36 godzin głodu

Czy wiedziałeś o praktyce 36-godzinnego postu? Innymi słowy, jest to ogólne oczyszczenie organizmu. Głód… brzmi strasznie, ale nie jest aż tak straszny. Gdy raz spróbujesz, zrobisz to ponownie, a teraz powiem ci dlaczego.

36 godzin głodu

Zjecie dziś zwyczajową kolację, pójdziecie spać, a rano wyruszycie na wojnę! Nie… to nie jest jak wojna. To raczej test na wytrzymałość i cierpliwość, siłę woli i wytrwałość.

Będziesz musiał powstrzymać się od jedzenia przez cały dzień. Staraj się pić dużo wody, dzięki temu utrzymasz ciało w dobrej kondycji.

Pierwsze 12 godzin to trawienie resztek pokarmu i pozbywanie się ich, a przez kolejne 4 godziny organizm pozbywa się wszystkich szkodliwych substancji, żużlu i toksyn na poziomie komórkowym (co jest bardzo ważne). To jest najprawdziwsze sprzątanie w nas! I wtedy zaczyna się proces spalania tłuszczu.

Ważne jest, aby nie załamywać się i nie myśleć o jedzeniu. Zajmij się obowiązkami domowymi, wyjdź na spacer, poświęć się treningowi. To prawda, aktywność fizyczna nie będzie dostępna dla wszystkich. Z charakterystyki organizmu, stan głodu każdy będzie tolerował inaczej. Ktoś poczuje niesamowity przypływ energii, a ktoś osłabienie, dreszcze i utratę sił.

Chciałbym cię ostrzec, że takie objawy nie są niebezpieczne dla twojego organizmu. Miejmy więc nadzieję na dobry wynik. Nadchodzi więc długo wyczekiwany wieczór i chęć jak najszybszego pójścia spać.

Dzień dobry i witamy na wadze! Wow… już słyszę twoje zaskoczenie. Waga może zmniejszyć się o 1,5-2 kg. Dodatkowo lekkość w całym ciele i dobry nastrój.

36 godzin głodu

Kolejnym ważnym punktem jest wyjście z głodu.
Trzeba to robić ostrożnie i nie w pośpiechu. Idealny byłby rosół z kurczaka lub wołowiny z zieleniną. Nie obciążaj żołądka ciężkimi potrawami na raz. Gorący rosół wspomoże pracę przewodu pokarmowego, a wieczorem można zjeść coś poważniejszego.

Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy zdecydowali się na oczyszczanie organizmu, wierzę w Was i trzymam kciuki za wszystkich.

P.S. Ta technika jest dozwolona z częstotliwością raz w miesiącu i nie jest dostępna dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

Może Ci się spodobać

Więcej w:Odchudzanie