Odchudzanie

Co to jest czyste odżywianie

Witam, wszystkich tych, którzy chcą schudnąć i pozbyć się wielu kompleksów, którym towarzyszy złe samopoczucie i apatia. Jest mało prawdopodobne, że się ze mną w tej kwestii nie zgodzisz. Często osoba cierpiąca z powodu nadwagi nie może prowadzić pełnego życia i jest podatna na depresję i zaburzenia wewnętrzne.

W książkach, w internecie, czy dzięki rekomendacjom znajomych znamy mnóstwo diet i sposobów na szybkie i skuteczne “nabranie formy na lato”. Ale co z latem? Byłoby pożądane, aby pozostać pięknym i przyciętym przez cały rok.

Chcielibyśmy przedstawić unikalną metodę odchudzania, która nie zaszkodzi Państwa zdrowiu, a wręcz przeciwnie, ureguluje pracę przewodu pokarmowego, ustabilizuje poziom cukru we krwi, poprawi sen, stworzy lekkość w ciele i po prostu podniesie na duchu.

Co to jest czyste odżywianie

Czy znasz takie pojęcie jak “czyste odżywianie”?

Po zapoznaniu się z nim, będziesz chcieć spróbować na wszelkie sposoby piękna szybkiego zrzucania kilogramów.

Clean eating to przede wszystkim odżywianie mające na celu poprawę zdrowia i utrzymanie go w takim stanie przez wiele lat. To nie jest dieta, ale działa świetnie na utratę tych kilogramów, których nienawidzisz!

“Jak?” – pytasz. Rozwiążmy wspólnie to trudne pytanie.
Należy zaznaczyć, że ten rodzaj diety to styl życia. Co najważniejsze, nie będziesz musiał rezygnować z ulubionych potraw i liczyć kalorii zjedzonych w ciągu dnia. Kto rządził w Twojej kuchni przed dniem wprowadzenia czystego odżywiania? Obiecuję, że teraz to będziesz ty. Jest mało prawdopodobne, że chcesz zobaczyć na swoim talerzu owsiankę na śniadanie, pusty rosół na obiad i ryż z gotowaną piersią kurczaka na kolację. Kotlety wieprzowe, żeberka wołowe czy stek z łososia to już inna sprawa.

Co to jest czyste odżywianie

Zgadzasz się, brzmi kusząco? Więc ruszajmy dalej!

Bardzo podobne do bajki. Jedz wszystko, a nie przytyjesz. Choć, jak w każdej bajce, jest też kilka “ale”. Musisz dokładnie przestudiować skład produktu, który kupujesz w sklepie lub na rynku. Jest to bardzo ważne.

Obecność cukru, niezrozumiałych dodatków chemicznych to nasz wróg numer jeden! Dla nikogo nie jest tajemnicą, że picie dużej ilości wody jest korzystne dla organizmu. Oto, co zamierzamy zrobić. Spożywanie wody, wody z cytryną, zielonej herbaty, preparatów ziołowych jest mile widziane.

Chcę zauważyć, że uzależnieni od kawy będą musieli ograniczyć spożycie ulubionej kawy, ale czego nie można zrobić dla dobra wymarzonej sylwetki?

Na czystej diecie nie ma przekąsek. Należy jasno zorganizować wszystkie posiłki i kierując się zdrowym rozsądkiem regulować wielkość porcji.
Teraz fani świeżych, dopiero co upieczonych bułeczek będą bardzo zdenerwowani.

Niestety, na bułki też będą musieli poczekać. Ale istnieje wspaniała alternatywa. Istnieje wiele zdrowszych zamienników – mąka migdałowa, mąka kokosowa, psyllium! Tak wiele pysznych rzeczy można zrobić przy odrobinie wysiłku i kreatywności!

To nie jest koniec naszego wprowadzenia do czystego odżywiania. Przechodzimy do jego 5 podstawowych zasad. I pamiętaj, że jesteśmy tym, co jemy.

Jaka jest twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Zakochany
0
Niepewny
0
Głupi
0

Może Ci się spodobać

Więcej w:Odchudzanie